Головна сторінка

Завдяки об’єднанню науковців GlobalNauka та онлайн-сервісу «Організатор конференцій», вчителями Ткаченко С.Л. та Вербицькою Т.Г.,  була підготовлена колективна наукова  монографія «Сучасний педагог»  на тему: STEM-УРОК «Досліджуємо ВУГЛЕКИСЛИЙ ГАЗ», що вийшла друком у 2020 році.
Монографія була видана видавництвом «Акцент ПП» (м.Дніпро) з присвоєнням їй UDC та номера ISBN. Кожен співавтор видання отримав сертифікат про участь у написанні колективної монографії.


5 грудня 2019 року,  в рамках тижня STEM-освіти «Від простого до складного», вчителі Вербицька Т.Г. та Ткаченко С.Л. разом з учнями 8-10-х класів провели STEM-проєкт «Досліджуємо СО2». Об’єднані в локації «Менежджер-фізик-математик», «Менеджер-хімік», «Менеджер-аграрник», «Менеджер-еколог» та «Менеджер реклами» учні з’ясували, яку дію спричиняє вуглекислий газ на оточуюче середовище, визначили його безпечність  і необхідність для всього живого на Землі, а також застосували елементи інженерного проєктування при збиранні генератора вуглекислого газу.
Мозколомні перерви, які протягом тижня STEM-освіти організовували вчителі Жигайлова Г.І., Мезиненко Н.В. та Семикоз В.О., завершилися виконанням  логічних завдань із сірниками.  Такі вправи розвивають логічне мислення, кмітливість та увагу учнів. Найактивніші учасники мозколомних перерв: Панченко С. (2 кл.), Шаров М. (3-Б), Голубнича А. (3-А), Єрьоменко А. та Єлисеєв А. (6-Б).


26 вересня 2019 року, фойє нашої  школи, подарувало всім гарний настрій та море позитиву. Класні колективи,  створюючи свої композиції із чудових осінніх квітів, вкладали в свої роботи максимум душі, натхнення, фантазії. Відвідавши цю виставку, можна поринути у неповторний і захоплюючий світ казки, бо все навколо було у яскравих кольорах, все посміхалось і раділо.Немає коментарів:

Дописати коментар