Дистанційна освіта


2023/2024 навчальний рік
Фізика і хімія у побуті:
8-А клас 
https://drive.google.com/drive/folders/109YEfxiU7klxS8d7D4Dkbp9YkiLwFQMz
8-Б клас 
https://drive.google.com/drive/folders/1hH1vAe0KY5wN8nBOzbTwefWP2TBd4nrQ
9 клас 
https://drive.google.com/drive/folders/1Cg5M2cYwm1KYKut9x76h4BFlcDfNcuIi
10-А клас 
https://drive.google.com/drive/folders/1hTJnq5HW2lHeOtfKdX1S65yby-akJAlt
10-Б клас 
https://drive.google.com/drive/folders/14z99UDppcVhKrrtcD-OZgghPuxkwfuY2


ДЛЯ ВАС, МОЇ ЛЮБІ УЧНІ!

Завдання для опрацювання навчального матеріалу під час карантину

Фізика  і хімія в побуті https://drive.google.com/open?id=1qOgwR0niorE4Jruxe34RxbFcYZTLfXHp

Інформатика https://drive.google.com/open?id=1qpROr8BxKS3Avrj0SFWR97ni2qQW-Vgm

Математика https://drive.google.com/open?id=1hPLzL_yDtRy_QPEOBWcjYuS_X0tqqGq-



Карантин  –  це не канікули, тому заняття тривають дистанційно. Така форма навчання трохи є незвичною для всіх нас, але якщо правильно до неї підійти вона буде результативною.
Дистанційне навчання діє! 

Будьте здорові та пам’ятайте, що час карантину потрібно і можна проводити лише з користю. Не гайте часу!







Учням 6-А класу

Геометричний матеріал з математики




Найкрасивіші місця України
20.03.2020
Тема. Віртуальна подорож «Найкрасивіші місця України»
Мета: доповнити і поглибити знання дітей про Батьківщину, формувати уявлення про Україну як суверенну державу з давньою історією, багатою культурною спадщиною; розвивати в учнів творче мислення, уяву, комунікабельність; формувати громадянські якості, патріотизм, людяність, працьовитість; виховувати любов і повагу до Батьківщини – України.
Обладнання: ноутбук, відео, карта України
Хід заходу
І. Організаційний момент
Подивіться, будь ласка, у вікно: шепоче замріяний вітер слова кохання річці синьоокій, а день став довшим, теплішим, більш сонячним. Віє південний вітер та гонить по небу білокрилі хмари, і тоді їхні великі тіні швидко біжать по землі. Звідусіль чується спів і метушня птахів. З кожною хвилиною світ довкола змінюється на очах, зігріта сонцем природа оживає та розквітає. Тепло весняного дня розбудило родючі сили землі. То тут, то там у траві запалюються вогники ранніх весняних квітів – пролісків, фіалок, кульбабок. Набряклі бруньки на деревах і кущах готові перетворитися на молоде листя. Важко вірити. Що ще зовсім недавно земля спала під товстою ковдрою зі снігу. Такою ми бачимо під березневим сонцем нашу неньку  –  Україну. Вона горда від того, що зуміла виховати людей, здатних об’єднатися на Майдані, здобути волю, вибороти справедливість. Ми заявили про себе, як про велику націю, гідну зайняти достойне місце у світовій спільноті.
ІІ. Мотивація навчальної діяльності.
         Діти! Сьогодні ми поведемо розмову про найцінніше, що є у кожної людини. А про що саме, ви дізнаєтесь, прочитавши вірш Павла Тичини.
Х*ч м*л*й, я не*ел*кий,
 З*т* д*б*е *н*ю,
Щ* к*ай р*д*ий – Ук*а*н*,
Я ї* к*х*ю.   
Україна…В одному цьому слові для нас бринить чарівна, ніжна, мелодійна музика.
Яка вона? Пропоную вам дібрати ознаки до слова «Україна». 
Україна це отча земля, рідний край, де ми народилися. Столиця України Київ. Широкі і чарівні простори, прекрасні села і міста. Могутньо котить до Чорного моря сиві хвилі найбільша річка України Дніпро. Буйною зеленню шумлять на його берегах сади, ліси. Золотистим морем розливається безкраїми нивами жито-пшениця.
Погляньте на карту України. На ній позначено кордони української землі. На півдні нашу державу омивають теплі моря Чорне й Азовське, є в нас чудові гори. Простір землі, заселений українським народом великий. Щоб його перетнути, потрібно пішки йти із заходу на схід 90 днів, долаючи щодня по 30 км.
Наша країна – просто казкова. Ви певні, що все про неї знаєте? 
ІІІ. Робота над темою
         Діти! Влаштовуємося зручніше і вирушаємо у  віртуальну подорож визначними місцями України. Їх в нашій країні – безліч, і розповісти про кожне неможливо, тому зупинимося лише на декількох з них.
Але, перш ніж ми разом переглянемо відео фільм, я хочу вам розповісти про «Виникнення української землі» (легенда)
Багато планет, різних і таких не схожих одна на одну, створив Бог. Та всі вони були мертві. Але якось набрав Творець пригорщу родючих ґрунтів і голубих вод та й кинув чудодійний дар на планету, що пролітала поблизу. За мить та планета ожила і заграла всіма барвами.
Минуло багато часу, і вирішив Творець провідати ту планету. Дістав він із Божої скрині мішок і склав у нього весь свій скарб: золото і срібло, діаманти й кришталь, руду і сіль, вугілля і граніт... Кинув свій мішок у напрямку живої планети, яку щойно назвав Землею.
Раптом мішок зі скарбом розв’язався, і почали висипатися з нього Божі дари на планету. А найбільше їх потрапило на слов’янську землю. Минули тисячі років. Якось зібрався Творець поглянути на цю маленьку планету. Облетів довкола неї й побачив дивовижний куточок, кращого від якого не було на всій цій Землі. І вигукнув Господь: – Це справжній рай!

Ступив на казкову землю, яка так припала йому до душі, й нарік її Україною. Адже у цій назві було слово «рай». Ось так і виникла українська земля, яку сам Творець хотів би мати за рай.  – Наша Україна – райська земля безмежних степів, неозорих ланів, прадавніх таємничих лісів. Це земля могутніх і славних предків, які залишили нам у спадок священні звичаї та прекрасні традиції, безцінні дари.
Перегляд відео


ІV. Підсумок
Рефлексія
1.     Чи сподобалася вам наша подорож…
2.     Що більше вам запам’яталося…
3.     Які б місця ви хотіли б відвідати…
Бути українцем – значить пишатися своєю Вітчизною. І нам є чим пишатися. Ми пишаємося красою української природи, древніми традиціями і мудрістю предків, найбагатшою культурною спадщиною. 
Бути українцем – значить беззавітно вірити в Україну, як вірили в неї генії і безстрашні захисники українського народу. Тільки почуття любові й глибокої гордості за Вітчизну разом з вірою у її величне майбутнє дає кожному українцеві, незалежно від того, молодий він чи сивий, чи живе він в Україні, чи в інших краях, право стверджувати: це моя країна, мій народ, моя Україна! 

У світі мистецтва

13.03.2020
Сім чудернацьких музеїв України

В Україні налічується 592 музеї, серед яких є досить незвичайні, зокрема музей сала, туалету, сну і навіть музей тролейбусного талончика.
Музей «Писанка» у Коломиї Івано-Франківської області
Це єдиний музей писанки у світі. Він цікавий насамперед своєю колекцією, яка налічує 6000 писанок з різних регіонів України та країн світу. Незвичайним він є і завдяки своїй архітектурі, адже приміщення спроектоване у формі яйця, висота якого становить 14 метрів, діаметр – 10, будівля виготовлена повністю з кольорового скла.


Музей тролейбусного талончика у Києві
Відкритий 2011 року єдиний у світі музей тролейбусного талончика має на меті показати усе розмаїття проїзних документів. Відвідувачі можуть побачити талончики різної форми і номіналу – на громадський транспорт і маршрутні таксі, сучасні та радянського зразка, є експонати з Росії, Білорусі, Польщі, Словаччини, Франції, Німеччини та інших країн. Наразі експонатів у приватному музеї кілька сотень, але колекція увесь час поповнюється.



Музей історії туалету в Києві

Музей містить унікальну колекцію сувенірних унітазів – найбільшу в Європі. Серед понад 300 сувенірних мініатюрних експонатів – іграшкові унітази, унітази-запальнички та попільнички, брилки, кулони тощо. Також у музеї представлені експонати, що ілюструють еволюцію туалетів в різні історичні періоди. Серед них – туалетна бочка XIX століття, копія давньоримського туалету, скриня-туалет, яким користувалися моряки, вікторіанський горщик і англійський ватерклозет тощо.

Музей сала у Львові
Музей присвячений знаменитій української закусці в різних іпостасях. В експозиції представлені скульптури з сала, а також картини, фотографії та інші роботи художників. Серед експонатів виставки – фігура гуманоїда з сала, сальні свічки, шахи, крісло і багато інших предметів. Центральним експонат – копія людського серця, зроблена з сала, саме цей експонат був занесений в Книгу рекордів України.

Музей сміття або вторсировини у Києві
Він розташований на території заводу з переробки вторсировини. Колекція музею почала формуватися ще з 1943 року: цікаві речі, знайдені в смітті, не стали знищувати, а збирати. Згодом люди самі стали приносити сюди старовинні речі, дізнавшись про існування музею. Заклад розділений на дві частини:  перша – в самому приміщенні заводу, друга – на вулиці. Кількість експонатів - близько 1 млн, серед яких старовинні телевізори, радіоприймачі, програвачі і магнітофони, патефон, самовари, фотоапарати, радіоприймачі, а також перший в Російській імперії пилосмок.


Музей звуку в Одесі

Це перший в Україні Музей звуку, в якому представлені унікальні екземпляри звукової апаратури і носії інформації – від історичних раритетів до найсучаснішої звуковідтворювальної техніки. У колекції – понад 50 тис. раритетних зразків музичної техніки та апаратури, а також велика збірка вінілових та грамофонних дисків, звукових листів і документів, пов`язані з історією звуку в Україні.


Музей сну в Києві
У цьому музеї увагу привернуть не так експонати, як власні візії і жахи, а також сновиди-екскурсоводи. Приміщення поділене на чотири зони: магазин з книгами, виставковий зал, кабінет психоаналізу. Визначний експонат музею – скриня сновидінь, в якій можна залишити на зберігання свої сни, точніше записи, книги або інші предмети, пов'язані з ними. У музеї часто проводяться лекції з психолінгвістики, читання, тематичні виставки картин та влаштовуються перегляди кінофільмів.




Немає коментарів:

Дописати коментар